Everslate - barevná břidlice

- Vyjímečná kvalita

- Exklusivní vzhled

Barevná břidlice Everslate

Nejznámější barvou přírodní střešní břidlice je šedo-černá varianta a variacemi více šedé, nebo více černé. Na světě se ovšem vyskytují i ložiska barevné břidlice. Nejčastější variantou je šedo-zelená a fialová.

V naši nabídce najdete i další barvy, nebo jejich kombinace. Barevnost této břidlice se u některých variant může postupem času měnit ,t.z. vlivem povětrnostních podmínek mění svou původní barvu do jiného odstínu. Střecha z této břidlice žije svým životem. Tyto změny nemají negativní vliv na kvalitu kamene, jsou jen povrchové a neznižují životnost břidlice.

Kombinací několika barev lze dosáhnout naprosto unikátního charakteru střechy. Velkou raritou je břidlice červené barvy.

vzorník barev břidlice Everslate

Střechy z přírodní břidlice

Střechy z přírodní břidlice

Střecha z břidlice je výjimečná z hlediska životnosti a nezanedbatelný je i její estetický přínos na celkový vzhled stavby. Ať se břidlice použije jako střešní krytina,nebo jako fasádní prvek,vždy upoutá svou neopakovatelností.

Existuje několik druhů krytí přírodní břidlicí.Při volbě krytí a výběrem formátu je vždy vhodné poradit se s odborníkem na břidlici. Ne každý formát se hodí na každou střechu. Svou roli zde hraje sklon a tvar střechy, umístění objektu a taky Vaše představa finální podoby střechy.

My ve firmě NSQ Vám rádi pomůžeme skloubit všechny požadavky,které střecha z břidlice vyžaduje.

Přírodní břidlice

Přírodní břidlice

Přírodní břidlice používána na krytí šikmých střech odedávna patří ke krytinám s vysokou užitnou hodnotou. Z původně regionální zálažitosti se břidlice dostala do širokého povědomí všech lidí. Kouzlo střechy z přírodní břidlice neupadá ani po mnoha desetiletích a kvalitní břidlice ve spojení s profesionální montáží vzbuzuje obdiv a přináší radost několika generacím.

Všechny naše znalosti o břidlici a střech z ní, různé způsoby krytí, nebo řešení složitých detailů bohužel nejde shrnout do několika stránek a proto jestli zde něco nenajdete, určitě se dozvíte na tel. čísle +420 044 020 ,nebo v odpovědi přes e-mail nsq@nsq.cz .

Důležité informace

Důležité informace

Aby střecha z přírodní břidlice dělala radost nejenom Vám, ale i Vašim následovníkům je potřebné vědět několik informací.

  1. Pokládka břidlice se řídí pravidly krytí (vydaná Cechem KPT ČR), kde jsou popsány základní požadavky na podkladní vrstvy střešního pláště, je popsána technologii krytí a přehledně vyobrazeny základní styly pokládky.Tyto pravidla jsou k dostání i u nás.

  2. Pro jistotu, že břidlice je skutečně kvalitní je potřeba vyžadovat předložení všech atestů a certifikátů (nejlepší břidlice jsou testovány i dle nejpřísnější francouzské normy a jen 10% španělských dolů vlastní tento atest). Možná zklamání minimalizuje doložení přesného místa těžby a ujištění se ,že obchodní značka pod kterou se břidlice prodává je neměnná po celém světě.

Jen spojením odpovědné a kvalitní montážní firmy s prověřenou a kvalitní střešní břidlicí bude střecha ozdobou každého objektu po několik generací.

Leták na barevnou střešní břidlici

Stáhněte si stručné informace v kostce o barevné střešní břidlici. Velikost souboru 247kB.

Aktuality a semináře

09 březen

Břidlice tl. 8-10mm

NEJEN PRO PAMÁTKÁŘE:
Břidlice  8-10mm
-rozměr a tvar dle zadání

30 srpen

Přírodní břidlice

Břidlice je přírodní materiál používaný po staletí. Jeho uplatnění je široké: střešní krytina,fasády, obklady a dlažba v interiéru a exteriéru,  dekorativní kámen v zahradní architektuře.Kvalitní břidlice je zárukou bezproblémového fungování střechy pro několik generací.Při výběru spoléhejte na odborníky. 

Přírodní břidlice černá